sklep galeria dziewczyny o nas pomoc kontakt
Wydechy uniwersalne KM
Końcowki KM na wydechy
Filtry powietrza
Magnetyzery
Strumienice
Świece
Felgi
Tarcze i klocki hamulcowe
Dystanse
Stabilizatory i rozpórki
Amortyzatory
Sprężyny obniżające
Białe lampy i kierunki
Żarówki i Stroposkopy
Grille
Naklejki i tatuaże
Lakiery
Fotele sportowe
Białe tarcze zegarów
Gałki i nakładki na pedały
Sportowe kierownice
Radia i odtwarzacze CD
Głośniki i subwoofery
Wzmacniacze i kable
  koszyk jest pusty

Zamówienie nietypowe
 
Naszą podstawową zasadą jest Twoja satysfakcja z zakupów w sklepie internetowym MAXTUNING.pl.

Wysoka jakość i niska cena
Dzięki naszym konsekwentnym działaniom zmierzającym ku dostarczeniu tylko sprawdzonych akcesoriów, o najwyższej jakości, przy jednoczesnym nacisku na utrzymanie najniższych cen.
 
Internet
Firma nasza stawia na nowoczesność. Dlatego też otworzyliśmy wirtualną filię naszego sklepu działającą w sieci Internet, która już, pomimo krótkiego czasu jaki istnieje zyskała sobie uznanie i sympatię wśród użytkowników sieci. Dzieje się tak zapewne dlatego że nie ważne, czy jest to sklep, czy też jego filia, firma nasza jednakowo dba, aby produkt ze sklepu "MAXTUNING" był zawsze produktem najwyższej jakości.
 

Realizacja zamówień odbywa się za pomocą poczty. Czas realizacji zamowień wynosi 7-21 dni od momentu potwierdzenia zamówienia. Koszt wysyłki w zależności od masy wynosi 13-25 zł. Przy zamówieniu powyżej 300 zł wysyłka GRATIS!!!
 

Minimalna wartość zamówienia w sklepie MAXTUNING.pl wynosi 30 zł. Zastrzegamy sobie prawo do nierealizowania zamówień o mniejszej wartości.
 

Dane podawane podczas rejestracji klienta i składania zamówień są przetwarzane przez firmę MAXTUNING.pl, prowadzącą sklep maxtuning.pl, wyłącznie w celu realizacji zamówień. Dane te nie są i nie będą udostępniane zewnętrznym podmiotom ani wykorzystywane do celów marketingowych.
 

Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza z Twoimi danymi oraz kliknięcie przycisku zamawiam, znajdującego się na końcu formularza. Prosimy o wypełnienie formularza zgodnie z instrukcją. Po przyjęciu zamówienia zostanie wyświetlony odpowiedni komunikat.
 

Przyjęte zamówienie zostanie potwierdzone telefonicznie, pod wskazanym numerem telefonu stacjonarnego, w ciągu następnego dnia roboczego.
 

W przypadku chwilowego braku zamawianego produktu w magazynie będziesz mógł zdecydować (podczas telefonicznego potwierdzania zamówienia), czy zaczekać na zamawiany produkt, czy zrezygnować z zamówienia.
 

Regulamin sklepu MAXTUNING.pl
1. 

Zamówienia w sklepie maxtuning.pl można składać na stronach internetowych, listem e-mail na adres maxtuning@audiosfera.pl lub faxem pod numerem (22) 612 02 91.

2. 

Firma MAXTUNING.pl realizuje zamówienia wyłącznie na terenie Polski złożone przez pełnoletnie osoby fizyczne swój adres zamieszkania na terenie Polski.

3. 

Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail umożliwiających potwierdzenia zamówienia.

4. 

Dane podawane podczas rejestracji klienta będą przetwarzane przez firmę MAXTUNING.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępniane zewnętrznym podmiotom.

5. 

Po przyjęciu zamówienia pracownik firmy MAXTUNING.pl skontaktuje się z zamawiającym pod podanym w zamówieniu numerem telefonu w celu potwierdzenia zamówienia i ustalenia szczegółów wysyłki.

6. 

Zamówienia potwierdzane są w ciągu 24 godzin roboczych od momentu otrzymania zamówienia. O otrzymaniu zamówienia informujemy listem e-mail na podany w formularzu adres.

7. 

Jeśli uzyskanie potwierdzenia w ciągu 5 dni roboczych nie będzie możliwe, zamówienie zostanie anulowane.

8. 

Za zamówione produkty można płacić gotówką przy odbiorze na poczcie lub przelewem na konto firmy MAXTUNING.pl. Za pomocą płatności przy odbiorze mogą być opłacane zamówienia o wartości nie przekraczającej 11000 zł brutto.

9. 

W przypadku wybrania płatności przelewem zastosowanie ma następująca procedura:
a) firma MAXTUNING.pl wystawia fakturę pro-forma, na podstawie której zamawiający dokonuje wpłaty na konto, którego numer znajduje się na fakturze,
b) po dokonaniu wpłaty należy przesłać mailem lub faxem do firmy MAXTUNING.pl kopię potwierdzenia przelewu,
c) po otrzymaniu potwierdzenia i informacji z banku o wpływie środków na konto, firma MAXTUNING.pl wysyła zamówione towary wraz z fakturą VAT.

10. 

Zamówione produkty dostarczane przy pomocy poczty i płatne za zaliczeniem pocztowym, koszt wysyłki wynosi od 13 do 25 zł w zależności od masy, przy wartości przekraczającej 300 zł wyszystkie koszty ponosi firma MAXTUNING.pl. Termin realizacji zamówienia wynosi 7-21 dni. Istnieje możliwość zlecenia ekspresowej dostawy w ciągu 1 dnia. Przesyłkę dostarczy firma Servisco. Opłata za przesyłkę zostanie pobrana gotówką przez kuriera, wynosi 35-50 zł.

11. 

Minimalna wartość zamówienia wynosi 30 zł. Firma MAXTUNING.pl zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień o mniejszej wartości.

12. 

Towary zakupione w sklepie MAXTUNING.pl są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta, lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski, lub firmy MAXTUNING.pl.

13. 

Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej i we wskazanej sieci serwisowej.

14. 

Złożenie zamówienia w sklepie MAXTUNING.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Poleć ten adres swoim znajomym  |  Ustaw ten serwis jako Stronę Startową  |  Dodaj tę stronę do Ulubionych
© Copyright 2002 MAXTUNING.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz zdjęcia zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są własnością producentów. Zawartość sklepu internetowego MAXTUNING.pl stanowi zaproszenie do składania ofert.
pieczątki drukarnia warszawa Przeprowadzki - Transport | Wózki Widłowe | vilcacora maca zioła Szeliga | System Dociepleń | Odżywki Olimp